Portal_background_image

مدير كل حوزه استاندار به همراه استاندار مركزي با خانواده شهيد والامقام بهرام احمدي زاده در روستاي فرنق خمين ديدار كردند.

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهید والامقام بهرام احمدی زاده در روستای فرنق خمین، گفت: شروع نهضت اسلامی، ادامه و بقای این شجره طیبه مرهون خون شهداست.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد:  امنیت در جای جای این سرزمین پهناور، عزت، عظمت و اقتدار کشور ارمغان خون شهدا است.

وی نقش خانواده شهدا و ایثارگران را در تداوم راه عزتمندانه انقلاب اثرگذار عنوان کرد و افزود: همه وظیفه دارند قدر این موهبت و گنجینه معنوی و معرفتی را بدانند و همواره قدردان خانواده های معظم شاهد، ایثارگر و آزاده باشند.

استاندار مرکزی اظهارکرد: رسیدگی به مسائل ، مشکلات و دغدغه های خانواده های شهدا و ایثارگران از اولویت های دولت تدبیر و امید است.

وی ادامه داد: ما نیز به عنوان نماینده دولت در استان دیدار با خانواده شهدا ، ایثارگران و دلجویی از آنها را در هر زمان و مکانی وظیفه خود می دانیم. 

زمانی قمی افزود: مسئولان و مدیران دستگاه ها با دیدار با خانواده شهدا روحیه می گیرند و با توان بیشتری برای خدمت به مردم حرکت می کنند. 

 شهید بهرام احمدی زاده در سال 1340 متولد شد و در 15 مهر ماه سال 1359 در منطقه خرمشهر شهید و  مفقود الجسد گردید. 

گفتنی است در این دیدار مدیر کل حوزه استاندار، مشاور استاندار در امور ایثارگران، مدیر کل روابط عمومی استانداری ، فرماندار شهرستان خمین و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان  نیز حضور داشتند.

 


دسته بندی

مسئول وب سایت حوزه استاندار


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها